Hotelové posteľné obliečky – Atlas biely s prúžkom 2 cm

2,60 34,10  s DPH

Zrušiť výber

Hotelové posteľné obliečky – Atlas biely s prúžkom 2 cm

Hotelové posteľné obliečky – Atlas biely s prúžkom 2 cm patrí v hoteloch a penziónmi k veľmi obľúbeným. Vhodné pre hotely, penzióny, nemocnice, domovy dôchodcov a pod… Čisto biele obliečky sa hodia do každého interiéru a budú Vám naozaj dlho slúžiť. Tieto obliečky vydržia vďaka svojej vysokej gramáži a kvalitné priadzi až 1100 pracích cyklov. Použitý materiál s gramážou 160 g/m2 je tkaný z veľmi jemných a pevných priadzí a zaručuje stálosť tvaru.

Tento materiál je určený na vysoko záťažové použitie v ubytovacích zariadeniach a vďaka svojim vlastnostiam jemný a príjemný na dotyk. Materiál zaručuje výbornú priedušnosť a savosť a obliečky sú veľmi odolné voči viacnásobnému praniu a sú farebne stále.

Štandardné balenie posteľných obliečok obsahuje obliečku na vankúš s rozmerom 70 x 90 cm a obliečku na perinu. Tieto hotelové obliečky je možné dodať s uzatváraním pomocou hotelového uzáveru, alebo so zapínaním na gombíky. Hotelová záložka má presah 20 cm.

Doporučenie: Obliečky odporúčame prať pri teplote 60 °C. Pri praní používajte pracie prostriedky určené na farebné prádlo bez bieliacich účinkov.

Udržiavanie posteľných obliečok:

Český výrobok